Keresés a honlapon
Költészet Napja
2017.03.29.

Országos Arany János-Konferencia Költészet Napi Megemlékezés 2017.04.08. Az ünnepség részletei itt<<<
Nemzetközi Dél-Alföldi Költőfesztivál!
2017.02.07.

Felhívás! A részletek itt olvashatók>>>
Szárnypróbálgatók 2017.
2017.02.01.

Átadásra kerültek a Szárnypróbálgatók 2017. elismerései a Budapesten megtartott Magyar Kultúra Napja ünnepségen. (Bővebben a Szárnypróbálgatók 2017. menüben olvashatják az eredményeket, illetve láthatnak képeket az ünnepségről.
Föveny Irodalmi Folyóirat
2016.01.12.

A kedves olvasók elérhetik a 2017.évi májusi számot is az oldalon!
Alföldi Paletta
2016.05.23.

Az oldalon már elérhető a könyv internetes formátuma.
Antológia rendelése
2015.01.27.

Antológiát a Könyvtárellátó Kft-től (Budapest Váci út 19, kisker. boltjaitól, ill. a Raszter Kiadótól lehet rendelni. A Raszter Kiadó címe: 6640. Csongrád, Szép u. 12. Az összeg: 1600 Ft a kötet + 400 Ft postai díj.)
2014.évi beszámoló
2015.06.04.

Az egyesület 2014.évi beszámolója olvasható a honlapon>>>
Pályázatfigyelő
2013.07.12.

www.palyazatok.org

P Á L Y Á Z A TA 2017. évi „Szárnypróbálgatók”

magyar anyanyelvű alkotók nemzetközi pályázatának

eredményei

 

Az M5 beszámoló adása megtekinthető az alábbi elérhetőségen:

http://www.mediaklikk.hu/video/esti-kerdes-2017-01-30-i-adas/

 

A próza kategória döntőjében való szerepléséért emléklapot kapott:

Áchim Pál, B. Rózsás Erzsébet, Bodrogi Éva, Dékány Dorottya Rebeka, Erdei Csaba, Faragó-Kupi Andrea, Tardosné Gödri Anita, Herczeg Éva, Kötél Doroti, Ságiné Szűcs Klára, Seres Noémi, Szabó Imréné, Vízhányó Jázmin

Líra kategória döntőiében való szerepléséért emléklapot kapott:

Beck Zoltán, Ferenc Ákos, Gál Judit, Herendi Noémi, Marusa Mirtill, Tamila Garmás, Pap Mária, Péntekné Hegedűs Rita, Szőkéné Kakucsi Erzsébet, Varga Lajos

Próza kategóriában BRONZ minősítést nyert:

B. Léránt Árpád (Budapest)Benda Judit (Hercegkút) Kurunczi Mária (Szeged) Szarka Erika (Bábonymegyer) Szigligeti Zsuzsanna (Szigethalom)

Líra kategóriában BRONZ minősítést nyert:

Barabás Irén (Érd) Császi Zsüliet (Szeged) Deák István Béláné (Csongrád) Hegedűs Dorottya (Győr) Kanizsa József (Budapest) Kurdi János (Kunszentmiklós) N. Sebestyén Katalin (Monorierdő) Nagy Antal Róbert Keszthely) Nagy Krisztina (Nagykanizsa) Sebők János (Ormosbánya) Sógor Zsuzsanna (Vác) Takács Annamária (Szigetújfalu) Tóth Hekkel Arany (Székesfehérvár) Varga Ildikó Rita Anna (Pécs) Vass József (Óföldeák) Wanek Judit Klára (Kolozsvár - Erdély)

Próza kategóriában EZÜST minősítést nyert:

Borgulya Tibor (Budapest) Dinnyés Viktória (Budapest) Fejesné Móri Ágnes (Martonvásár) Gerölyné Joó Katalin (Veszprém) Hegyi Barbara Anna (Kiskunfélegyháza) Stancsics Erzsébet (Budapest) Szilágyi Edit (Obecse - Vajdaság) Turcsán Gábor (Budapest) Utasi Hajnalka (Jászberény)

Líra kategóriában EZÜST minősítést nyert:

Csordás Barbara (Kápolnásnyék) Horváth Szonja (Komárom) Csetneki-Kuhász Balázs (Miskolc) Kopasz Márton (Magyarszecsőd) Kovács Viktória (Pécs) Kovacsics Zsuzsanna (Budapest) Marosi Ágnes (Sárbogárd) Nagy Imre (Sopron) Szili Melinda Hanna (Budapest) Tunyogi Bendegúz (Budapest) Varga Magdolna (Budapest)

Próza kategóriában ARANY minősítést nyert:

Mózes Gergely (Budapest) Nagy Ágnes (Szárliget) P. Szőke Barbara (Budapest) Vincze Kitti (Sopron)

Líra kategóriában ARANY minősítést nyert:

Árpás Károly (Szeged)

A pályázat harmadik díját nyerte próza kategóriában:

Kutasi Horváth Katalin (Budapest)

Harmadik díjat nyert líra kategóriában:

Kerekes Tímea (Kiskunhalas)

A pályázat második díját nyerte próza kategóriában:

Vitéz Anna (Monor)

Második díjat nyert líra kategóriában:

Kun András Tamás (Budapest)

Az alkotói pályázat első díját próza kategóriában

Horváth Ferenc (Budapest) nyerte.
Az alkotói pályázat első díját líra kategóriában

Dylan D. Tides (Sopron) nyerte



Baranyi Ferenc

Kossuth-díjas költő

zsűri elnök

 

 

 

Góg János

Juhász Gyula-díjas költő

egyesületi elnök