Keresés a honlapon
Szárnypróbálgatók 2018.
2017.06.14.

Az oldalra felkerült a Szárnypróbálgatók 2018. alkotói pályázat eredménye
Föveny Irodalmi Folyóirat
2016.01.12.

A kedves olvasók elérhetik a 2018.decemberi számot is az oldalon!
Antológia rendelése
2015.01.27.

Antológiát a Könyvtárellátó Kft-től (Budapest Váci út 19, kisker. boltjaitól, ill. a Raszter Kiadótól lehet rendelni. A Raszter Kiadó címe: 6640. Csongrád, Szép u. 12. Az összeg: 1600 Ft a kötet + 400 Ft postai díj.)
2014.évi beszámoló
2015.06.04.

Az egyesület 2014.évi beszámolója olvasható a honlapon>>>
Pályázatfigyelő
2013.07.12.

www.palyazatok.org

A SZÁRNYPRÓBÁLGATÓK 2018. PÁLYÁZAT EREDMÉNYE


A próza kategória döntőjében való szerepléséért emléklapot kapott:
Bálint Jánosné (Szeged)
Dudás Erika (Szerencs – Ond)
Harka Sára (Budapest)
Illés Margit (Csesztreg)
Kötél Doroti (Mezőszentgyörgy)
Lugosi Csenge (Zalaszántó)
Szohner Gabriella (Hatvan)
Páll Fatime (Németország – Köln)
Tóth Zsuzsanna (Szeged)
Zsatkovics Edit (Debrecen)

Líra kategória döntőjében való szerepléséért emléklapot kapott:
Akai Katalin (Tata)
Angyal Bella (Nyíregyháza)
Bajzikné Panni (Keszthely)
Bárány Barnabás (Budapest)
Hajdu Zita (Dédestapolcsány)
Kolumbán Jenő (Miskolc)
Máté Anasztázia Margaréta (Zalaszántó)
Papp Tünde Judit (Nyíregyháza)
Prok Dávid (Zalaegerszeg)
Puskás Fanni (Szentes)
Víg Zsóka (Budapest)
Wátz László (Budapest)

Próza kategóriában BRONZ minősítést nyert:
Alece Wonder (Olaszország – Torino)
Borgulya Tibor (Budapest)
Dobsa Dorina (Szentes)
Faragó Kupi Andrea (Budapest)
Forgács Fanni (Pálosvörösmart)
Laux Georgina (Szlovákia – Komarno)
Ludányi Márta (Budapest)
Margetin István (Budapest)
Morva Mátyás (Szlovákia – Ipolyság)
P. Szőke Barbara (Budapest)
Ságiné Szűcs Klára Mária (Hatvan)
Szarka Erika (Bábonymegyer)
Váradi Mária (Budapest)

Líra kategóriában BRONZ minősítést nyert:
Beck Zoltán (Budapest)
Bíróné Kun Enikő (Nyékládháza)
Császár Viktória (Villány)
Deák István Béláné (Csongrád)
Gál Judit (Üllő)
Gavallér János (Debrecen)
Gróf Tamás (Siófok)
Györkös Nóra (Pápa)
Kis Krisztián Bálint (Szolnok)
Kiss Beáta (Veszprém)
Kolarics Zoltán (Budapest)
Majer Míra Fanni (Budapest)
Marosi Ágnes (Sárbogárd)
Nagy Imre (Sopron)
Pilizota Szandra (Dunaújváros)
Polonyi József (Budapest)
Takács Annamária (Szigetújfalu)
Wanek Judit Klára (Románia – Kolozsvár)

Próza kategóriában EZÜST minősítést nyert:
Benda Judit (Hercegkút)
Cserenkó Gábor (Kalocsa)
Csukárdi Sándor (Homokbödöge)
Ferenczfi-Faragó Eszter (Budapest)
Sántáné Kurunczi Mária (Szeged)

Líra kategóriában EZÜST minősítést nyert:
Csetneki Juhász Balázs (Miskolc)
Csordás Barbara (Kápolnásnyék)
Gerle Kiss Éva (Budapest)
Hegyi Péter (Budapest)
Herczeg Éva (Szeged)
Kalocsai Benjamin (Fertőd)
Kerekes Tímea (Kiskunhalas)
Kulcsár Kristóf (Cegléd)
Lik Lara (Szentendre)
N. Sebestyén Katalin (Monorierdő)
Nikl Judit (Budapest)
Szabó Veronika (Anglia – London)
Taizs Gergő (Tatabánya)
Varga Ildikó Rita Anna (Pécs)
Varga Magdolna (Budapest)
Véssey Ede (USA – Dallas)
W. Csoma Éva (Tatabánya)

Próza kategóriában ARANY minősítést nyert:
G. Joó Katalin (Veszprém)
Nagy Ágnes (Szárliget)
Salánki Anikó (Mezőtúr)
Schiffer Ildikó (Budapest)

Líra kategóriában ARANY minősítést nyert:
Andrássy Réka (Budapest)
Donnert Károly (Budapest)
Lipp Márta (Budapest)
Szabó Erika (Nagykanizsa)
Szekeres Nóra (Szekszárd)
Szűcs János (Szeghalom)


A Magyar Irodalomtörténeti Társaság Szépírói Tagozatának
Különdíját nyerte próza kategóriában:
Turi Hanna Alma (Budapest)

A Magyar Irodalomtörténeti Társaság Szépírói Tagozatának
Különdíját nyerte líra kategóriában:
Kun András Tamás (Budapest)

A pályázat harmadik díját nyerte próza kategóriában:
Kondra Katalin (Répcelak)

Harmadik díjat nyert líra kategóriában:
Császi Zsüliet (Szeged)

A pályázat második díját nyerte próza kategóriában:
Pozsgai Katalin (Debrecen)

Második díjat nyert líra kategóriában:
Pálinkás Mihály (Budapest)

A pályázat első díját nyerte próza kategóriában:
M. Jósvai Éva
(Miskolc)

A pályázat első díját nyerte líra kategóriában:
Hegedűs Ferenc
(Mórahalom)


Budapest-Csongrád, 2018. január 19.


Baranyi Ferenc
Kossuth-díjas költő
a zsűri elnöke

Góg János
Juhást Gyula-díjas költő
MIT Csongrád Megyei elnöke